Trendy svatební šaty

Svatební šaty jsou nejčastěji stylovány v romantickém tónu, který je zpracován podle posledních módních trendů. Vybírejte látky v aktuálních barvách, volit můžete mezi mnoha trendovými odstíny smetanově bílé, jemně starorůžovou, až po nádech fialové či chladnější slonovou kost a holubičí šeď. Svatební šaty by měli být ušity z velmi kvalitních látek, především z hedvábí. Doplněny řasením či šněrováním. Svatební šaty pro romantickou svatbu jsou nejčastějším přáním nadcházejících nevěst.

1745304_l

Kolekce bývá inspirována tradicí velkých módních domů a tzv. haute couture, neboli vysokou krejčovinou. Návrháři kladou důraz na čistou a vpodstatě jednoduchou linii střihu, který je maximálně doplněn o precizně zpracovaný detail. Může to být aplikace z krajky či štrasu. Tyto promyšleně aplikované detaily dodávají šatům na jedinečnosti. Výsledkem jsou velmi elegantní, osobité až extravagantní modely z luxusních látek v bílém odstínu. Tak nějak by měli vypadat svatební šaty pro moderní svatbu.

Svatební šaty jsou samozřejmě ve většině konfekčních velikostí a nebo se šíjí přesně na míru zákaznice. Pokud si svatební šaty necháte ušít, může se stát že do svatby ještě přiberete nebo shodíte, krejčová v takovém případě vetšinou svatební šaty zdarma doupraví.
Ušití nových svatebních šatů většinou zabere asi 1-2 měsíce, ale raději se o svatební šaty žačněte zajímat s předstihem několik měsíců.
Cena šatů není konečná, pokud nemáte vhodné doplňky jako šály, kabelky, boty a spodničky které většinou nejsou součástí dodávky.
Svatební šaty si můžete nechat ušít také podle fotografie nebo obrázku z časopisu. Pro inspiraci jsme pro Vás připravili několik fotogalerií kde najdete svatební šaty všech stylů.

Sledujeme za Vás módní trendy ve svatebních šatech
Svatební šaty v naší fotogalerii respektují aktuální módní trendy. Jednotlivé modely svatebních šatů naleznete v několika modifikacích, kdy svatební šaty jsou přizpůsobeny i pro okrajové velikosti. Vzhledem k poptávce po svatebních šatech nadměrných velikostí uspokojíme i atypické nevěsty, které mají problém svatební šaty ve své velikosti najít. Některé svatební šaty jsou vyrobeny z nejjemnějších materiálů, a proto zvažte, zda je vhodné u některých modelů vyčkávat na jejich zapůjčení, či je lepší svatební šaty zakoupit přímo ve své velikosti a mít jistotu perfektního stavu na Váš velký den.

Svatební šaty je možno zapůjčit i zakoupit
Ať si chcete svatební šaty zakoupit nebo svatební šaty jen vypůjčit, navštivte salon, kde budete moci zvolené svatební šaty vyzkoušet se všemi doplňky, které jako správná nevěsta budete potřebovat.

Pokud chcete také trendy svatební dary, dejte všem vědět, že vše do domácnosti už máte a že by jste raději něco společně zažili. Trendem posledních let, jsou dárky jako zážitky. Od adrenalinových dárků, přes dobrodružné k relaxačním a někdy i vzdělávacím. Z každé kategorie můžeme jmenovat jednoho zástupce: tandemový seskok padákem, adrenalinový den, víkend v pivních lázních, kurzy vaření. Příjemnou zábavu.

Svatební kytice | Svatební oznámení | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Svatební šaty
© 2008 Svatební šaty : Svatební šaty, středem Vašeho vysněného dne. Svatební šaty .info poradíme, pomůžeme. | Mapa stránek | Zážitky