Svatební šaty a návrháři

Svatební šaty známích návrhářů

Maggie Sottero
Jeden z nejvýznamnějších výrobců svatebních šatů na světě.

Svatební šaty Maggie jsou známi svím zvláštním půvabem které v sobě skrývají. Celé kouzlo nastává v okamžiku, kdy si žena svatební šaty oblékne. Všechny nevěsty ihned po obléknutí svatebních šatů od Maggie ocení, jak skvěle jim padnou a z jak kvalitních látek jsou ušity. Ručně našívané Swarovskiho šperky na svatebních šatech, střih a linie jsou to, co lichotí ženským křivkám.

Kvalitní svatební šaty jsou nezbytnou součástí dokonalé image ve svatební společnosti. Svatební šaty jsou navrhovány a vyráběny pouze velmi nadanými a talentovanými návrháři.

Maggie Sottero vytváří svatební šaty, které splňují sen každé nevěsty. Tyto velice módní, exkluzivní svatební šaty poskytují luxusní vzhled a pocit za výjimečně příznivé ceny.

Časo vyhledávanou kolekcí pro svatební šaty jsou francouzské kolekce každoročně inovované dle aktuálních trendů od značkových francouzských firem – DIVINA SPOSA, MISS PARIS, MISS KELLY, TOMY MARIAGE, ANNIE COUTURE, GUY LAURENT, BARBERINI A DALŠÍCH. Svatební šaty se vyznačují originalitou svých střihů, barevností, rozmanitostí materiálů a kvalitním vypracováním, které vyhovuje každé postavě.

Jesus Peiró
Návrhář luxusních svatebních šatů má díky své originalitě vybudovanou silnou pozici na evropském trhu pro svatební šaty. Španělské luxusní svatební šaty Jesus Peiró jsou známi pro svou kvalitu materiálů, stylem práce a samotným zpracováním blízko k haute-couture a vyniká decentně odvážným stylem luxusu. Jeho rukopis má jednoduchou linii, promyšlený střih a šije z luxusních materiálů, často používá krajku, hedvábí a len. Používá béžovou barvu, odstín champagne a slonová kost. Jsou to svatební šaty jednoduché, jiné a decentně odvážné. Jesus Peiró připravuje novou kolekci svatebních šatů každého půl roku, tedy na každou sezonu, i když na zimu je kolekce menší. Letní kolekce (včetně kolekce pro svatební šaty jaro/léto 2009) čítá až 60 kusů šatů a bývá rozdělena do 2-3 tematických celků. Svatební šaty jsou z naprosté většiny koncipovány tak, aby tvořily jeden celek. Např. téměř nikdy se svatební šaty neskládají z oddělené sukně a korzetu. Občas použije bolerko nebo kabátek k doplnění šatů, toto se ovšem stává spíše v zimní kolekci.

Starší kolekce (např. podzim/zima 2008/2009 nebo jaro/léto 2008) koupíte již 5 000 Kč.

Svatební šaty z Paříže
Francouzské luxusní svatební šaty z Paříže jsou od značky Pria. Jsou cenově dostupné a fazonu mají typicky francouzskou. Styl odpovídá zažitým představám české nevěsty o tom, jak by měly vypadat svatební šaty. Priam chystá novou kolekci svatebních šatů jednou ročně. Materiály jsou sarin a krajka. Kolekce je vyráběna ve dvou barvách: bílé a slonové kosti.

Představení Svatebních šatů Romantica
Svatební šaty Romantica vznikají na základě pečlivého výběru nadčasových modních trendů. Každé svatební šaty jsou originálním modelem s doplňky kterým je věnována maximální péče při výběru nejkvalitnějších materiálů a vyzkoušených, dobře padnoucích stříhů i při finálním zpracování. Svatební šaty jsou zdobené převážně výšivkou na materiálu a exkluzivními křišťálovými broušenými perlami Swarowského. Svatební šaty je možné jednoduše upravovat šněrováním, jako nevěsty pak jistě oceníte svatební šaty z kvalitních, dobře se udržujících materiálů, neméně pak i perfektně vyztužené živůtky s téměř kompletně vypracovaným „spodních prádlem“ včetně podprsenkových košíčků všitých přímo ve svatebních šatech samých.

Svatební kytice | Svatební oznámení | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Svatební šaty
© 2008 Svatební šaty : Svatební šaty, středem Vašeho vysněného dne. Svatební šaty .info poradíme, pomůžeme. | Mapa stránek | Zážitky