Let balónem jako svatební dar

Darujte jako svatební dar něco originálního a romantického – zážitek, na který novomanželé nikdy nezapomenou. Vybírejte z nabídky vyhlídkových letů balónem a můžete si být jisti, že nejen překvapíte, ale také potěšíte.

Let  nad krajinou České republiky v koši horkovzdušného balónu je jedním z nejromantičtějších zážitků vůbec. Některá letiště dokonce nabízejí let balónem přesně v době východu či západu slunce, romantiku, která se báječně hodí právě pro zamilované novomanžele.  Pokud se zajímáte nejen o romantiku, ale také o technické detaily balónu, zklamáni také nebudete. Řada letišť vám totiž nabídne možnost zúčastnit se přípravy balónu k odletu společně s pilotem a dokonce se podílet nad jeho odlepení od země.

Let balonem Buchlov

Po tom, co společně balón připravíte, na vás čeká výhled na ta nejrozmanitější místa Česka.  Z ptačího pohledu si můžete prohlédnout například královský hrad Buchlov, rozkládající se na moravské vrchovině Chřiby. Romantický let balónem je také možné spojit s prohlídkou samotného hradu. Let balónem nad Buchlovem patří k velmi vyhledávaným zážitkům a není se čemu divit. Okolní krajina nabízí jedinečný výhled na tajemná zákoutí Moravy. Pokud si vyberete let nad Buchlovem během východu slunce, zažijete jeden z nejromantičtějších okamžiků života.

Let balonem Český Krumlov

K velmi oblíbeným balonovým zážitkům patří také let balónem nad romantickým zámkem Český Krumlov, který je známý například pro své medvědy a rozlehlý zámecký areál. Stejnojmené město, v kterém se zámek nachází, však stojí za prohlídku i samo o sobě. Kromě zámku a malebného městečka během letu spatříte například i Dívčí hrad – jednu z našich nejstarších zřícenin.

Let balonem Hluboká nad Vltavou

Krásnýn zážitkem je let nad zámkem Hluboká nad Vltavou a přelet kolem Červené Lhoty. Prohlédněte si všechna zákoutí těchto kouzelných míst z koše horkovzdušného balónu a budete se cítit, jako byste se vrátili v čase do dob rytířů. Dovolte si alespoň na pár chvil zapomenout na všechny starosti.

V zážitkové agentuře ESENNCE.cz můžete zakoupit dárkový poukaz na let balónem rovnou zabalený v elegantní dárkové krabičce, termín a místo letu balónem si poté novomanželé budou moci vybrat sami podle svých přání.

Svatební kytice | Svatební oznámení | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Svatební šaty
© 2008 Svatební šaty : Svatební šaty, středem Vašeho vysněného dne. Svatební šaty .info poradíme, pomůžeme. | Mapa stránek | Zážitky