Let balónem jako svatební dar

4. 3. 2013 - admin | Rubrika: Svatební rady / Komentáře (0)

Darujte jako svatební dar něco originálního a romantického – zážitek, na který novomanželé nikdy nezapomenou. Vybírejte z nabídky vyhlídkových letů balónem a můžete si být jisti, že nejen překvapíte, ale také potěšíte.

Let  nad krajinou České republiky v koši horkovzdušného balónu je jedním z nejromantičtějších zážitků vůbec. Některá letiště dokonce nabízejí let balónem přesně v době východu či západu slunce, romantiku, která se báječně hodí právě pro zamilované novomanžele.  Pokud se zajímáte nejen o romantiku, ale také o technické detaily balónu, zklamáni také nebudete. Řada letišť vám totiž nabídne možnost zúčastnit se přípravy balónu k odletu společně s pilotem a dokonce se podílet nad jeho odlepení od země.

Let balonem Buchlov

Po tom, co společně balón připravíte, na vás čeká výhled na ta nejrozmanitější místa Česka.  Z ptačího pohledu si můžete prohlédnout například královský hrad Buchlov, rozkládající se na moravské vrchovině Chřiby. Romantický let balónem je také možné spojit s prohlídkou samotného hradu. Let balónem nad Buchlovem patří k velmi vyhledávaným zážitkům a není se čemu divit. Okolní krajina nabízí jedinečný výhled na tajemná zákoutí Moravy. Pokud si vyberete let nad Buchlovem během východu slunce, zažijete jeden z nejromantičtějších okamžiků života.

Let balonem Český Krumlov

K velmi oblíbeným balonovým zážitkům patří také let balónem nad romantickým zámkem Český Krumlov, který je známý například pro své medvědy a rozlehlý zámecký areál. Stejnojmené město, v kterém se zámek nachází, však stojí za prohlídku i samo o sobě. Kromě zámku a malebného městečka během letu spatříte například i Dívčí hrad – jednu z našich nejstarších zřícenin.

Let balonem Hluboká nad Vltavou

Krásnýn zážitkem je let nad zámkem Hluboká nad Vltavou a přelet kolem Červené Lhoty. Prohlédněte si všechna zákoutí těchto kouzelných míst z koše horkovzdušného balónu a budete se cítit, jako byste se vrátili v čase do dob rytířů. Dovolte si alespoň na pár chvil zapomenout na všechny starosti.

V zážitkové agentuře ESENNCE.cz můžete zakoupit dárkový poukaz na let balónem rovnou zabalený v elegantní dárkové krabičce, termín a místo letu balónem si poté novomanželé budou moci vybrat sami podle svých přání.

Svatební výzdoba

2. 11. 2012 - admin | Rubrika: Svatební rady / Komentáře (0)

Svatba není jen o šatech, ačkoliv svatební šaty jsou tím prvním, co vám přijde při plánování svatby na mysl. A většinou jsou také tím prvním, po čem začnou budoucí nevěsty koukat.

Je dobré si však v první řadě nejprve rozmyslet, kde chci svůj svatební den prožít a v jakém ročním období. Poté se dohodněte na barevném řešení celé svatby. Barevné trendy se rok od roku mění. V dnešní době se čistě bílé svatby zúčastníte opravdu jen výjimečně. Trendem je bílá v kombinaci s jakoukoliv další barvou. Velice oblíbené se poslední dobou staly přírodní tóny, kombinace hnědé, cappuccino a smetanové, krásná je také žlutooranžová nebo tyrkysovohnědá svatba. Romanticky působí tóny zelené se smetanovou nebo bílou. Svatební dekorace by měli být barevně propojené, použijte maximálně 3 barvy, nejlépe jednu barvu výraznou a další doplňující.

Když jste se dohodli na barvách, přichází na řadu vymyslet výzdobu na auta a dekorace do svatebního sálu nebo restaurace, kde chcete oslavu vaší svatby uspořádat. Barevnou kombinaci můžete využít také na svatební kytici, případně na detaily svatebních šatů a ženichovu košilí nebo kravatu.

Pivní lázně jako dárek ke zlaté svatbě

16. 7. 2012 - admin | Rubrika: Svatební rady / Komentáře (0)

Tedy setrvat v manželství padesát let, to už chce vysokou míru tolerance, porozumění a také lásky. Vaši rodiče si za tento malý zázrak jistě zaslouží nějaký neobyčejný dárek. Darujte zážitek pivní lázně jako dárek ke zlaté svatbě a určitě je potěšíte a překvapíte zároveň. Na stránkách Esennce.cz můžete vybrat zážitek nejblíže jejich bydlišti, aby si užili odpočinku a zároveň to neměli daleko. A pokud jsou ze západních Čech, promyslete volbu zážitku pivní lázně Plzeň. Zde, ve městě piva, jsou totiž otevřeny zbrusu nové pivní lázně se všemi procedurami, které k tomu patří.

Pivní lázně – bylinky a pivovarské kvasnice

Historie původního lázeňství sahá dva tisíce let zpět do historie, kdy už staří Egypťané věděli o blahodárných a léčivých účincích koupelí na lidské tělo i mysl. Pivní lázně se později vyvinuly z těchto původních lázní a lázeňských postupů. V koupeli složené z vody o teplotě třicet šest stupňů, přidaných vonných bylin a pivovarských kvasnic si vaši rodiče odpočinou a zapomenou na každodenní starosti a shon. Pokud se vám ale pivní lázně nebudou zdát jako vhodný dárek, podívejte se na internetové stránky Esennce.cz, agentury na zážitky, a vyberte nějaký jiný zážitek jako dárek z desítek nabídek!

Tipy na svatební dary

8. 4. 2011 - admin | Rubrika: Svatební rady / Komentáře (0)

Chcete být co nejvíce originální? Zážitek jako dárek!

Nevíte, co koupit jako svatební dar? Sháníte něco originálního, co potěší a překvapí zároveň? Přemýšlíte, jak prakticky, vtipně či originálně a netradičně obdarovat své blízké?352_2578_1263379041

  1. Tandemový seskok padákem- Pozor! Pouze pro páry s patřičnou dávkou adrenalinu. Jedinečný zážitek, který oba prožijí pod vedením zkušených instruktorů.
  2. Vyhlídkový let balonem- Lety probíhají po celý rok za vhodného počasí. Můžete si dohodnout vyhlídkový let ve všední den, o víkendu i ve svátek. Let trvá asi 1 až 1,5 hodiny. Na konci výletu dostanou novomanželé pamětní list, který si můžou zarámovat a kdykoliv si tak připomenout, tento zážitek.
  3. Pivní lázně- Nepříliš známý způsob, kterým taktéž lze obdarovat. Pivní lázně patří mezi originální lázeňské procedury pro regeneraci celého organismu. Jedná se o relaxační koupel v pivu. Dále pivní lázně zahrnují koupele, léčivé zábaly, masáže. Doporučuji pro novomanžele, z nichž jeden nebo oba jsou workoholici a čas od času by potřebovali ‘‘vypnout‘‘. Využitím tohoto dárku se uvolní, zarelaxují a prožijí příjemné odpočinkové odpoledne.

Výše uvedené a další svatební dary najdete na stránkách firmy na zážitky, v kategorii svatební dary.

Svatební dárky

1. 4. 2011 - admin | Rubrika: Svatební rady / Komentáře (0)

Svatební dárky pro novomanžele jsou věčným tématem k diskuzi. Snad každý z nás se někdy dostal do situace, kdy si s takovým darem nevěděl rady.

Osobně při vymýšlení dárku často postupuji tak, že zvážím, co by udělalo největší radost mě samotné. Na stránkách zážitkové agentury Esennce.cz v kategorii svatební dary jsem našla spoustu zajímavých tipů. Především mě zaujaly víkendové pobyty v pivních lázních, nabídka se vztahovala na různá města v Čechách i na Moravě. Protože jsem velkou milovnicí piva, líbily se mi ochutnávky různých druhů tohoto nápoje, což mi připomnělo více obvyklou degustaci vín. Ochutnávky piva jsou však častěji spojeny i s výbornými jídly, jelikož pivo jitří chutě a také skvěle doplňuje českou kuchyni.

V každém městě jsou trochu odlišné služby, hodně se mi líbily pivní lázně ve Štramberku, malebném horském městečku v předhůří Beskyd, které může nabídnout nejen všelijaké pivní zážitky, ale také překrásné okolí, klasické dřevěnice či hradní věž Štramberskou trúbu, z níž je nádherný výhled. V nabídce pivních lázní vám mimo konzumace piva zajistí i pivní lázeň pro dvě osoby, která většinou trvá kolem třiceti minut a má pozitivní účinky na pleť. Ve Štramberku nabízejí také vstup do solné jeskyně i do místního muzea starých tisků a lidové keramiky, ostatní lázně také většinou přidávají různé zážitky podle vlastních možností. Pivní lázně znamenají pro novomanžele romantický víkend spojený s neobvyklým zážitkem, který si pár určitě skvěle užije.

Vyberte si další zážitky na stránkách www.esennce.cz

Dárky pro novomanžele

8. 3. 2011 - admin | Rubrika: Svatební rady / Komentáře (0)

6117285_xxl

Spousta jídla, pití, přátel a známých. Avšak hlavní jsou dárky pro novomanžele. Samozřejmě až po novomanželích samotných že ano. Svatební dary či svatební dárky, nazývejme je, jak chcete, avšak takovýto svatební dar může být pro novomanžele velmi příjemným potěšením. Většina svatebčanů dostává ke své svatbě běžné dárky jako jídelní sety, příbory podobně. Ano tento dar pro novomanžele může mýt svou tradici a své pověry, ale není lepší dát něco originálnějšího? Pěkný dar po novomanžele může být pěkný ponor do podvodního světa, při kterém může novomanželský pár nahlédnout do podvodního světa. Mezi dárky pro novomanžele může také patřit zážitkový pobyt pivní lázně pro dva, při kterém se určitě novomanželé nudit nebudu. Takže pokud se chystáte vybírat dárky pro novomanžele tak zajisté schovejte zpátky do skříně příbory a sklenice a raději jim za pár korun zakupte třeba romantický let balónem. Uvidíte, že pokud se jedná zejména o mladý pár, tak budou tito novomanželé určitě mile překvapeni a potěšeni více než kdyby dostali porcelánovou sadu hrníčků a talířků na čaj.

Svatební kytice | Svatební oznámení | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Svatební šaty
© 2008 Svatební šaty : Svatební šaty, středem Vašeho vysněného dne. Svatební šaty .info poradíme, pomůžeme. | Mapa stránek | Zážitky